Ogłoszenie


#1 2012-07-31 11:05:04

Jakub Gut

Superstar

Zarejestrowany: 2011-04-20
Posty: 497
Punktów :   
Wrestler: Jakub Gut

.

http://desmond.imageshack.us/Himg109/scaled.php?server=109&filename=obraznx.png&res=landing

Spis Treści:

1. To i owo o gazetce
2. 1 Liga
3. 2 Liga
4. Zdaniem Psychopatycznego Pingwina
5. Pogadajmy z Użytkownikami
6. Fanpage
7. Off-Topic

1 - To i owo o Gazetce

Witamy wszystkich czytelników premierowego pierwszego numeru gazetki BetterHax.
Jak wiecie, redaktorem naczelnym został Lelek. On będzie 'szefem'. Był on redaktorem gazetki HBAL, oraz PL-HB. Doświadczenie ma zatem spore.
Forum powstało niedawno, 4 lipca z woli trzech osób: Fruga, głównego założyciela, Lemona oraz BoBa.
Cieszymy się, że tak duże grono użytkowników dołączyło do nas.
W dzisiejszym numerze znajdziecie opisy meczów, rozmowy z różnymi osobami, oraz wiele więcej.
Życzymy miłej lektury,
Administracja.

    2 - 1 Liga

Długo wyczekiwany moment stał się faktem! Został rozegrany pierwszy w historii betterhax.xaa.pl mecz. Mecz pomiędzy Shadows, a PSH. Naprzeciw siebie, stają dwoje kapitanów – BriaN i Arkowiec9292. Po jednej stronie – chudy, Brajan, BriaN, a po drugiej – Spitfire, Ekscelencja, GwardyjskiLechita. Na ławce zasiedli Dave, a w PSH Arkowiec9292 oraz Koscielny. A więc rozpoczynamy! Pierwsza minuta należała do graczy PSH, gdzie najbliżej trafienia do siatki rywala był Ekscelencja, lecz po jego strzale piłka lekko musnęła słupek . Dogodną sytuację w 1:16 zmarnował BriaN, kiedy trafił w słupek i od tej pory inicjatywę przejęli Shadows. Jak się można było spodziewać, to oni trafią pierwszego gola. Nie było inaczej, na początku drugiej minuty, błąd Spitfire wykorzystuje Brajan. Zła próba wybicia piłki przez goalkeepera gości, „nabitka” i mamy pierwszego gola w meczu i pierwszą bramkę w historii betterhax.xaa.pl. Brajan zapisał się na kartach forum! Natychmiast doszło do zmian w ekipie PSH – Koscielny zastępuje GwardyjskiegoLechitę. Do końca pierwszej połowy, nie zobaczyliśmy już goli. Bramka strzeżona przez chudego, stała się jak mur nie do przejścia dla PSH. Zmiana stron, małe roszady w składzie Shadows(Dave -> chudy) i rozpoczynamy drugą połówkę. PSH ruszyło jak z procy, całkowita odmiana zespołu z pierwszej części. Bliski szczęścia był Gwardyjski, lecz uderzył na tyle niedokładnie, że piłka poleciała daleko obok bramki. Podobną sytuację w siódmej minucie meczu miał Koscielny, lecz uderzył tak samo jak Gwardyjski wcześniej. Lecz to jednak Shadows zdobywają drugą bramkę. Uśpili czujność obrońców PSH i wykorzystali po raz drugi błąd Spitfire strzelając bramkę. Drugie trafienie odnotował Brajan. Ten sam zawodnik, mógł ustrzelić hat-tricka, lecz po jego strzale piłka trafiła w słupek. Kilka sekund później pada gol kontaktowy! Błąd Brajana wykorzystuje Gwardyjski zagrywając do Koscielnego, ten natomiast odgrywa pędzącemu GwardyjskiemuLechicie, który na pustą bramkę ustanawia wynik spotkania. 2:1! Do końca meczu, nie zobaczyliśmy bramek, mimo mocnej ofensywy PSH. Tak oto, po ciekawym spotkaniu minimalnie wygrywa faworyt zaliczając swoje pierwsze punkty w lidze.
Shadows:                                                                                                              PowerSoccerHaxball:
chudy 7 (<- Dave 6)                                                                                             Spitfire 5
BriaN 5                                                                                                                   GwardyjskiLechita 6
Brajan 6                                                                                                                 Ekscelencja 4 (<- Koscielny 6) 
Trener o meczu: Ten mecz ułożyliśmy sobie już przed meczem w naszych głowach... Przeszło pomyślnie lecz jak każdy z was widział były momenty które nie powinny się zdarzyć.. Gol PSH padł po naszym błędzie nie możemy następnym razem dopuścić do takich błędów, jeżeli ludzie uważają, że Shadows może zdobyć mistrza... To musimy zacząć grać jak prawdziwy faworyt. Nie oszukujmy się, bez urazy teraz dla trenera PSH, ale ten mecz powinniśmy wygrać i to z dużym impetem... Zawsze wymagam 110% Od swoich graczy i od siebie samego, lecz przed meczem zepsuło się trochę w gronie klubowym.. Lecz i to napięcie nie przeszkodziło nam w wygranej. W następnym meczu z The Eagle Team musimy dać nawet 120% By uważali nas za prawdziwych faworytów, a nie tylko faworytów na papierze. Liczę na dobry mecz z obu ekip, a także obiecuje wam, że Shadows na koniec sezonu ujrzycie na pierwszym miejscu. Cześć. Pozdrawia trener Shadows : BriaN !                   

    3 - 2 Liga

1 mecz w 2 lidze to na pewno coś ważnego. Na przeciw siebie staje Sparta Brodnica oraz Shadows II. Na przeciw siebie staje Junior JR, Adolf i Bertrand , oraz Jaro , Szymek i Walker. Ten mecz na pewno ważny był dla obu drużyn, bowiem jest to sprawdzenie jak drużyny przygotowały się do ligi. Bertrand zaczyna podaniem do Adolfa jednak już momentalnie piłkę przejmują Shadows, następnie ją tracą i znów odzyskują. Mamy cały czas wymianę akcji. 1 strzał na bramke w wykonaniu Walkera iii zablokowany! Mija minuta i przy piłce utrzymuje sie Shadows. Dobra klepa , ale weszło w grę teraz dobre ustawienie Sparty-strata! Piłkę ma Bertrand, zagrywa do Adolfa, ale wyprzedza Szymek. Shadows wychodzą z akcją, kolejna próba zdobycia bramki przez Walkera iii broni El Guaje który przed chwilą wszedł na boisko za Juniora. Sparta wychodzi z kontrą, Adolf biegnie skrzydłem, zagrywa do środka, jednak świetnie Jaro wychodzi przed pole! I teraz kontra ze strony Shadows! Nieudana próba zdobycia bramki przez Szymka...
... I wracamy do gry! Mamy już 3 minutę spotkania, Adolf wycofuje do El Guaje , a ten traci piłkę! Walker strzela na bramkę-słupek! Ale mamy dobitkę!!! 1:0 dla Shadows! ...
... Czas 4:30 i teraz Jaro popełnia fatalny błąd! Bertrand zdobywa bramkę i znów mamy remis! I mamy zmiane: Za Jaro wchodzi Mej! I mamy koniec 1 połowy! Wynik: 1:1 Następnie bramka Meja.... ..... Mecz zakończył się wynikiem 9:1! To był 1 mecz w 2 lidze i od razu 1 pogrom! Mej zdobył aż 4 bramki, a Walker 3! Nie ukrywajmy że Shadows byli w tym meczu lepsi. Jednak Sparta także podjęła walkę. Bardzo dobry mecz!



4 - Zdaniem Psychopatycznego Pingwina

Pierwsze kolejki za nami, a więc czas na podsumowanie „Co się działo na boiskach betterhaxa”. Pierwszy mecz, pierwsze emocje zaserwowali nam zawodnicy Shadows mierząc się z PSH dowodzonym przez Arkowca. Nie dziwi mnie o tyle wygrana Shadows, co sam fakt – że zobaczyliśmy tylko 3 gole. Nie będę ukrywał, spodziewałem się większej ilości bramek na samym początku. Bądź co bądź, wygrana 2:1 satysfakcjonować może tylko jedną stronę. Chciałem bramek? Kolejne mecze zaspokoiły moje oczekiwania. Lecz nadal zostajemy przy 1. Lidze. Eagle Team wraz z Magic Three zafundowali nam, aż 9 bramek! Przestałem być głodny, początek jakiego się spodziewałem. Wynikiem 5:4 Ci pierwsi odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo, pierwsze i na obecną chwilę ostatnie. Kolejny faworyzowany zespół – „zespół adminów” Wytrawni Melanżownicy ledwo i z trudnościami pokonali Odegraj Ja Strzelę. Bramkę na wagę trzech oczek trafił niezawodny 123! Nie będę ukrywał, było to dla mnie sporym zaskoczeniem, lecz zawodnicy WM szybko rozwiali moje wątpliwości – 7:3 z HaveFun. Jak na razie, największym zaskoczeniem dla mnie jest drużyna – Czterech Patryków i Murzyn. Dwie pierwsze kolejki, przeszli jak burza! Amplikując rywalom 11 bramek, przy czym nic nie tracąc żadnej. Kończąc podsumowanie o Serie A, chcę wyróżnić zespół PSH. Zaciekawili mnie swoją grą, przyciągając od razu moją sympatię. Pewnie większość mnie wyśmieje, lecz upatruję w nich faworyta do majstra.
  W Serie B, faworytem jest i będzie za pewne – Shadows II. Do stawki o awans włączą się z pewnością Dream Team i Projekt Parais. Lecz.. Chciałbym ostudzić niektórych osobników – Shadows II nie może awansować. Widzieliście kiedyś, żeby rezerwy klubu grały w tej SAMEJ lidze co główny klub? Ja jeszcze nigdy, nie wiem co na to administracja. Ale co będę psioczył, Shadowsi nie wyjdą! () Przejdźmy do rzeczy. Pierwszym meczem, pierwszym pogromem było spotkanie Shadows II z Sparta Brodnica. Gdzie tam koniec, jeszcze większy pogrom zaserwował nam Dream Team, niszcząc na swojej drodze 12:2 Green Devils. Ciekawa nazwa.. Zielone Diałby? Ciężko mi to sobie wyobrazić. Do walki o awans, włączył się również FC NieChce, wygrywając 1:0 z Green Devils, a następnie 5:0 z TRZON’em. Ostatnim meczem, były małe derby: Galaktyczni kontra Parajsi. Górą byli Ci pierwsi, po trafieniach Fresha i Janka wygrali 2:0. To byłoby na tyle, z drugiej lokomotywy betterhax.
Ostatnią sprawą, którą poruszę jest forum. Jak wiemy, jak widzimy zarządzają nim MŁODE osoby. Czemu to zaznaczam? Niektórzy  nawet młodsi ode mnie. Czy to jest korzystne dla forum? Fakt, atmosfera jest dobra, można rzec bardzo dobra. Można się pośmiać itd. Ale czy to dobrze dla forum? Inne ligi mogą traktować nas, jak „dziecinną ligę”. Jesteśmy nowym, młodym forum. Żeby zaistnieć na arenie haxballowej, musimy nie tyle wykazać się umiejętnościami co zachowaniem. A z tym to u nas różnie. Są osoby, co trzymają poziom – nie powiem. Są również takie, które te poziom zaniżają. Przykładów nie trzeba daleko szukać, wojny na roomach. Wyzywanie na poziomie szkoły podstawowej(bez urazy), gdzie myśląc że w sieci jest się anonimowym jadą po każdym jakby nienawidzili cały świat. Coś takiego nazywa się kulturą osobistą, inaczej wychowaniem. Apeluję do każdego z was, żeby stosować się chociaż do tych najniższych norm. Pokażmy, że potrafimy!


  5 - Pogadajmy z użytkownikami!

D:  Witam tutaj Dave.Chciałbym z tobą przeprowadzić wywiad.
L:  Tak z miłą chęcią
D:  To może na początku o forum.Z czyjej inicjatywy ono powstało.
L:  Forum powstało głównie z inicjatywy naszego kochanego WebMastera Frugo.
Który on rzucił pomysł o założeniu forum, a ja tylko zgłosiłem chęć pomocy.
D:  Czy długo znasz się z moim kochanym misiem Frugo?
L:  Hmmm, znam go od połowy kwietnia kiedy zobaczyłem go na konkurencyjnym forum
i był administratorem, a tak bardziej to znamy się od połowy czerwca.
D:  A co sądzisz o poziomie w naszej lidze?Czy są już w niej osoby znane na arenie haxballowej?
L:  Poziomu narazie nie da się określić zobaczymy po pierwszych paru kolejkach, lecz ze składów
wynika że poziom jak narazie jest przeciętny. Na naszym forum jest kilka graczy znanych na
arenie haxballowej tj. ICE,Dave,123,Kazek czy choćby KubaShinho a nawet skromny BriaN.
D:  A kto według ciebie jest faworytem w 1 i 2 lidze?Jak oceniasz szansę swojego teamu , w którym jesteś trenerem.
L:  W I lidze faworytów jest kilku, duże szansę mają Shadows, lecz bardzo dobre zgranie mają CPiM, do gry włączy
się także po wielu wzmocnieniach The Eagle Team oraz Wytrawni Melanżownicy.W 2 lidze moim faworytem jest Dream
Team. Nie da się ukryć że razem z chłopakami celujemy w mistrzostwo, chłopaki z teamu sami w siebie wierzą że
stać nas na to więc jesteśmy dobrej myśli.
D:  Czy w twoim teamie jest zawodnik , z którym masz najlepsze kontakty i możesz mu się ze wszystkiego zwierzyć?
L:  U mnie w teame z każdym mam dobry kontakt, lecz bardzo dobrze dogaduję się z Frugo, z którym razem prowadzę forum,
z BoBem,który jest asystentem, razem z nim ustalam taktykę oraz podejmuję decyzję. Lecz ostatnio dobrze mi się rozmawia
z 123, oczywiście do ICA,Kazka,Magika też nie ma zastrzeżen lecz mniej z nimi rozmawiam, może też że teraz są wakację
i chłopaki mają pracę, lecz Magik też wyjechał na wakacje, więc z nim nie piszę
D:  Czy w waszym teamie jest niezawodny zawodnik na boisku?Ktoś kto jest liderem i reszta teamu czuje do niego respekt?
L:  Nie każdy jest postrzegany tak samo, nie ma żadnego podziału
D:  Jaką rolę w teamie pełni Frugo?Rzadko widać go na boisku.Czy jest jedynie dublerem?
L:  zatkało mnie....A skąd masz takie informacje? Nie graliśmy żadnego meczu ligowego,
a sparingów nie widzisz. To co napisałeś to totalna bzdura.
D:  Dzięki za wywiad.Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
L:  Chcialbym pozdrowić wszystkich użytkowników naszego forum!Dzięki!


  6 - Fanpage

Fanpage na Facebooku, pozwala wam śledzić postępy drużyn w lidze jak i rozwoju forum. Można dowiedzieć się tam naprawdę wiele! Non stop dodawane są newsy dzięki którym będziesz zawsze wiedzieć co teraz jest nowego na forum. Fanpage'm zajmuje się : Fresh , Lemon oraz Frugo. To oni dbają o to, abyście chętnie czytali to co się dla was pisze...


7 -  Off-Topic

PAMIĘTNIKI Z HAXBALLA

Suwałki:

http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/45819563.jpg

Tu wraz z rodziną mieszka przystojny Kuba ( Coki ). Często chodzi na dyskoteki i wyrywa niezłe panienki.

Środa:

Coki ustalił sobie że wieczorem wybierze się do pobliskiego klubu.


http://durnesprawy.pl/web/graphics/generated/21357.jpg

Wieczór: Kuba jest już w klubie. Świetnie się bawi. W dodatku poznał niezłą dziewczynę w której od razu się zakochał. Po wymianie kilku zdań oboje udali się na zaplecze... [Cenzura] ... Kuba wraz z kochanką wracają z imprezy do domu:

-To co ? Powtórzymy to ? Hę?
-Niestety nie mogę. Może innym razem.
... Dziewczyna sobie idzie.

http://durnesprawy.pl/web/graphics/generated/21358.jpg
http://durnesprawy.pl/web/graphics/generated/21359.jpg

Następnego Dnia: Kuba biegnie pod dom Seleny w celu dowiedzenia się co się z nią wczoraj stało:
-Selena! Co ty odpierdzieliłaś mi wczoraj?
-Okres mam baranie!
-A wcześniej chciałaś się pieprzyć tak? Wykorzystałaś mnie!
-To nie tak! Wróciłam do domu ponieważ... Miałam mecz na betterhaxie w haxballa... Przepraszam
-Kocham Cię!
http://durnesprawy.pl/web/graphics/generated/21360.jpg

FRESH OPISUJE 

Janek Wiśniewski - Zawodnik ten gra u mnie w klubie. Ostatnio coraz bardziej angażuję sie w prace na forum, na ktorym jeszcze niedawno byl hosterem. Jest bardzo pomocny oraz mily. Mozna z nim pozartowac o czym juz niejednokrotnie sie przekonalem. Zawodnik ten ma na betterhaxie swoich anty fanow. Ale pomimo to stara sie zachowywac jak przystalo na normalnego usera - Nie spinac. Choc niestety nie zawsze mu to wychodzi. Bardzo dobry zawodnik jak i człowiek

AxE - Zawodnik ten także gra u mnie w klubie. Posiada on rangę V.I.P. . Zawsze chętnie pomoże w potrzebie i można z nim pożartować. Lubi czasem pobronić i naprawdę nieźle mu to wychodzi. Jest on chodź nie popularny to lubiany przez forumowiczów. Na forum nie udziela się często , jednak od czasu do czasu coś napisze Bardzo fajny gość i świetny zawodnik. O tym pewnie większość się już przekonała!

Wykonali:
Fresh
Lelek
Dave
Frugo

PS: Z racji że niektórzy nawet nie przesłali swoich prac , a Lelek nie miał jak tego montować, sam ułożyłem i napisałem dosyć sporo od siebie. Wiem że czekaliście na więcej ale zanim byście się doczekali to trochę by minęło. - Fresh

Ostatnio edytowany przez Jakub Gut (2012-07-31 12:11:29)


Mój Theme Song :

http://2.bp.blogspot.com/-DdCX2tqFKao/TZiUEH_nJvI/AAAAAAAANeo/gGrLwoTYhC4/s400/JohnMorrison-5.png

Offline

WSWF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rozpierdalaczeciemnosci.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.alcoholbrigadeforum.pun.pl www.upbudownictwo.pun.pl