Ogłoszenie


#1 2011-11-04 22:57:28

matt

Booker

Friday Night Fight #1 [4/11/11]

Pokaz pyro i ruszamy z Friday Night Fight.


http://www.allwrestlingsuperstars.com/wp-content/uploads/2276/Michae-Cole-WWE-Superstar-3.jpg

M.C: Przy stole komentatorskim Michael Cole wraz z Jerrym Lawler'em
J.L: Witamy państwa na pierwszej gali spod znaku WSWF&WWE.
M.C: Dzisiaj zobaczymy pojedynek o miejsce w turnieju. Jeśli Dan przegra Matt umieści tam kogoś od siebie. A co jeszcze przed nami Jerry?
J.L: Czeka nas Burn's with Matt czyli program Matt'a a kto będzie dziś gościł?
M.C: Jecze nie jestem pewien ale chodzą słuchy, że ma on gościć mnie!
J.L: Ciebie? Niby dlaczego?
M.C: Bo jestem niesamowity!!!
J.L: Tak jasne. Ty i niesamowitość....
M.C: Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem nie pokonany na Wrestlemani!
J.L: Zamknij się Cole!


http://www.wwe.com/f/imagecache/686x384_scale_plain/talent/bio/2011/03/bio-justinroberts.jpg

Panie i Panowie proszę powitać gościa specjalnego dzisiejszej gali!!!!!  W Hali rozlega się cisza gasną światła i........


Publiczność szaleje. Goldberg wchodzi do ringu bierze mikrofon.


- Witam. ( Publiczność skanduje jego imię) Długi czas myślałem czy pokazać się w tej federacji. W tej mam na myśli WWE rządzone przez Vinca McMahona i reszte jego głupiej rodziny. Teraz gdy taka osoba jak Matt przejął te federacje mogłem spokojnie wrócić i dokończyć to co mi zostało. Czyli spędzić reszte mego życia tutaj w tym ringu!!!! ( Publicznośc jest zaskoczona i się cieszy) Nie dałem rady żyć bez wrestlingu. Nie dałem rady bo wiem, że jestem najlepszy. Najlepszy ponad wszystkie gwiazdy tej federacji, najlepszy pon.....

- Przepraszm? Co ty gadasz?
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2010/12/Randy-Orton.jpg
W strone ringu zmierza Dan Dowson.

- To ja jestem najlepszy. ( Podzielona reakcja publicznośc) Zniszcze każdego przeciwnika jakiego mi dadzą. Chyba dobrze o tym wiesz Złotko....
- Złotko? Chcesz się przekonać kto jest następny? Zawsze nie lubiłem takich  jak ty. A wiesz dlaczego bo zawsze w walce okazywali się zwykłymi pizdami.
-Naprawde? Jeś....
- Tak naprawdę. Jeśli chcesz bym Ci to udowodnił wyzywam cię do walki ty skurwysynu!
- Ale kiedy? Ludzie chcą jak najszybciej... A ty jesteś nie przygotowany i niesprawny dziadku....
- Więc zawalczmy tutaj i teraz!
- O nie dziś mam walkę!
- Skoro tak to na Route 66!!!!
- Też mam walkę głąbie!
- Ale jeśli dziś przegrasz  nie będziesz miał walki.
- No dobra ale jeśli przegram!!!!
- Przegrasz napewno ty mały obślizgły skurwysynie!!!
Goldberg uderza mikrofonem Dan'a bierze rozbieg i wykonuje Spear.






J.L:Wracamy po przerwie w ringu mamy już dwóch młodych zawodników. Który z nich wygra zostanie dodany do głownego rosteru. Michael myślisz, że kto wygra?
M.C: ....
J.L: Michael nie bądź dzieciakiem ja tylko żartowałem.
M.C: A ja nie żartuje ty świnio! Nie mam zamiaru z tobą więcej pracować rezygnuje!
J.L: Bardzo nerwowy człowiek ale sam komentując show se poradze.




J.L: Bardzo piękna walka! Bardzo utalentowany zawodnik znalazł się w WSWF!

-Cut the music!!!
Matt idzie na ring.
- Za chwilę miała się odbyc walka Pantera z Edgem ale oczywiście Panter pokazał kim naprawde jest i ma nas wszystkich w dupie. Nie pojawił się za kulisami i w dodatku się naćpał. Więc w tej chwili Panter zostaje zwolniony!!! Już nigdy więcej jego noga nie postanie w tym ringu. Dlatego Edge dostaję walke z Undertakerem o pas WSWF na Route66. Edge dziś nie musisz walczyc ponieważ mam coś innego w rękawie. Panie i Panowie proszę powitać mojego gościa w dzisiejszym programie.



The Rock został bardzo ciepło przyjęty przez fanów. Wchodzi na ring i wita się z Matt'em.
- Witam Rocky w twoim PRAWDZIWYM Domu.
- Ja też CIę witam. Masz rację wolę być tutaj niż u Vinca McMahon'a.  Tutaj czuję się wreszcie jak u siebie. Dlatego obiecuję wam, że już nigdy więcej z tąd nie odejde. Co innego z WWE a co innego z WSWF!!!! Ale chwila!!!! chwila!!!! chwila!!!! Mój debiut tutaj miał się odbyć kiedy indziej ale ty wezwałes mnie teraz o co chodzi?
- Pewien człowiek ma coś do Ciebie. Mówi, że jesteś niczym i że ssiesz!!!! Panie i panowie mój drógi gośc który uważa że Rock ssie! O to i on....




- To ty zdrajco!
- Kogo ty nazywasz zdrajcą? A kto miał w dupie WWE i poszedł grać do beznadziejnych filmów Disneya?
- Zamknij się, ponieważ The Rock już jest zły! The Rock uważa, że trzeba skopać komuś Candy Ass!!! A tym kimś Jest "You Suck" Kurt Angle!!!!  Zawalczmy dzisiaj tu i teraz ponieważ The Rock jest strasznie wkurwiony!
- Dobrze frajerze! 
-Panowie! Panowie!! Panowie!!! Nie tutaj! Jesteśmy tu tylko aby porozmawiać! Rocky chcesz wlaczyć? (Tak) A ty Angel?(tak)
Więc dziś w walce wieczoru The Rock vs Kurt Angel!!! A teraz róbcie co chcecie!!!
The Rock nokautuje Kurta.

http://whatculture.com/wp-content/uploads/2011/09/Picture-27.png

J.L: Łohohho Proszę państwa ale wspaniały nokaut. Chwila na co buczy publiczność? No nie to znowu on.
M.C: Wiesz co Jerry.... Przeprosisz mnie albo na Route 66 skopie Ci dupe...
J.L: Nie mam zamiaru Cię przepraszać. Ja vs Ty na Route 66 umowa stoi!!!!


Obsługa techniczna montuje drugi stół komentatorski dla Michaela.

Przenosimy się na backstage:
Do Matt'a podbiega jakiś zawodnik z rozwojówki.
- Ej chciałbym tu pracować.
-Już pracujesz Hahah!!!
- Ale chciałbym w głównym rosterze.
- Hmmm.... No dobra ale pod jednym warunkiem. Na Route 66 musisz pokonać.... hmmm.... Kurt'a Angla.
- Chyba sobie żartujesz!?
- Mówił.....
- Hhahah Będe walczył z Kurtem!!!! Juhuuu!!!!
I biegnie on dalej.
- Co za idiota...
-Hey Ty!!!!
Do Matt'a podchodzi Goldberg.
-W dzisiejszej walce możesz na mnie liczyć. Zrobie wszystko byś pokonał tego skurwiela.
- Od kiedy do Goldberg zrobi wszystko bym kogoś pokonał. Zazwyczaj sam to zawsze robił.
- Ale ja dziś nie walczę. I niechce dziś walczyć.
- Skoro niechcesz walczyć to dam Ci drobną radę. Walka będzie bez dyskwalifikacji.
- Jednak nie myliłem się co do Ciebie. Jesteś jedynym prezesem który mnie nigdy nie zawiódł.
- Miło mi to słyszeć. A teraz idź się przygotuj.








Szatnia Matt'a:
-Matt musimy coś z tym zrobić niedługo już nikt nie zostanie z orginalnego WSWF
- Edge nie bój się o to dobrze wiem co robie. A tak wogle to poco nam potrzebni orginalni?
- Zrozum nowi mogą zacząć się panoszyć i kto ich wtedy uspokoi?
- Masz rację ale kto by chciał tu wrócić? Euphoria jest w innej organizacji na 5 letnim kontrakcie, Electro pracuje w CZW, Jakub Gut woli trenować Parkouer a Panter.... On zszedł na samo dno nikt i nic już nam nie pomoże. Musimy się trzymać razem co powiesz na stajnie Orginals WSWF?
- Wiesz musiałbym to  przemyśleć ale tylko nas dwóch?
- Tak a po co nam ktoś inny i tak od zawsze byliśmy lepsi od nich.
- Wiesz dam Ci znać.
- Dobra. Ja już idę na swoją walkę. Edge tylko dobrze przygotuj się do niedzieli bo chce byś posiadał ten pas.
- Powodzenia.

M.C: Odrazu lepiej gdy sam komentuje przy stole niż z tobą Jerry.
J.L: A wczym Ci przeszkadzałem?
M.C: Jest wiele takich rzeczy m. in. śmierdzisz wrzeszczysz mi do ucha i mnie dotykasz.
J.L: Cole c......
M.C: Zamknij się!!! Szef wchodzi do walki powinieneś okazać mu szacunek!!


Dan Dowson vs Matt


Matt wychodzi w nowym stroju. Pzybija piątki z publicznością.

Dan wchodzi powoli spokojnym wzrokiem spogląda na publiczność i ostrożnie wchodzi do ringu.

Matt wykonał Fisherman Suplex. I  DROPKICKA  ! 1 Count. Dan uniknął ataku w narożniku i powalił Matt'a Running Big Bootem. Running Boot od Dan'a- 2 Count. Matt próbował zerwać Headlock, prawie mu się to udało, prawie, Bo kopnięciem został powalony, a do tego dostał kolejno : Running Boot,  Clotshline i Diving Chop. Dowson założył duszenie, Matt wydostał się z niego i wykonał 2x Flying Shoulderblock, Proto Bomb i Famouser. Dan skontrował Codebreaker na Walls of Dan i potem na pin, który dał mu 2 Count. Dan chybił z Running Boot'em, ale nie dał sobie też założyć Gogoplaty, którą skontrował na kombinację Neckbreaker + YKO. Dan szykowal się nawet na 2 YKO. Matt oczywiście je skontrował i poczęstował go Corner Clotshline i Running Clotshline - 2 Count. Matt wszedł na narożnik, a tam dopadł do niego Dan, jednak nie udało mu się wykonać Superplexu, a Matt odpowiedział Leg Dropem z narożnika. 1...2...Kick Out. Dragon próbował wykonać Famouser, lecz Dan skontrował to na  DDT, 1...2..Nie ma. Matt przerzucił rywala za ring, gdzie potężnie pchnął go w bande. Dan zwija się z bólu. Matt idzie po krzesełko i wdaje się w kłótnie z fanem dana. Ten to wykorzystuje i bierze spod ringu kij kendo. I z mocnym zamachem wali Matt'a w głowę. Czyści stół Jerrego wnosi na niego Matt'a i wykonuje 3 razy YKO aż stół się połamał. Następnie Dowson znów wchodzi pod ring i wyrzuca z tamtąd: drut kolczasty, stalową rurkę, stół, parę kluczy, pojemnik z benzyną. Stół obwiązuje drutem kolczastym polewa go benzyną i podbala. Podnosi Matt'a i..... WYKONUJE DROPKICK NA STÓŁ. Matt zaczyna płonąć. Szybko ztacza się ze stołu i turla się po ziemi. Dan jest jak najbardzier uradowany z tej sytuacji. Wtacza Matt'a na ring ( co mu zajeło sporo czasu) idzię do przeciwnego narożnika i szykuję się do wykonania Punt Kick'u. Nagle z Backstagu wbiega Goldberg z kijem bejsbolowym owiniętym drutem kolczastym. Uderza Dana prosto w głowę. Ten cały zakrwawiony pada na ziemie. Goldberg kładzie Matt'a na nim i jest odliczanie 1...2... CO!? Kickout. Wszyscy są zdziwieni. Widać Wkurwienie w oczasz Goldberga. Podnosi Dan'a i mamy Jakhammer!!!!! Matt ledwo wstał powiedział coś dla Goldberga. Matt podniósł Dan'a a Goldberg??? Wykonuję przepotęrzny Spear na Dan'ie popchniętym przez Matt'a. 1...2...3!!!! To koniec!!!!


M.C:Na Route 66 mamy starcie Goldberg vs Dan Dowson. Ale co robi Dan?
J.L: Idzie Cię zabić!
M.C: Zamknij się.


Dan bierze mikrofon:
- Agrh... Agrh... Gooo...ldberg... Argh... Na Route Argh... 66 walczymy Argh... W Hell In A Cell Matchu Argh...

M.C: Wohaaaa!!!! Będzie się działo napewno!!!! A ty Jerry idź sobie bo nie masz stołu.
J.L: Nie... Zostane tutaj by na koniec show skopać Ci tyłek.







Do szatni obitego Matt'a wpada Cm Punk:
- Słuchaj koleś. Co ma się stać z tym pasem ( Punk pokazuje WWE Championship)
- Jak to co wyrzuć go do kosza. Ten pas jest zwykłym kawałkiem gówna, jak ten który go stworzył.
- Skurwysynie wykupiłeś moje miejsce pracy w momencie gdy ja byłem mistrzem. A teraz mi mówisz, żebym wyrzucił ten pas. Chce walki o pas WSWF!
- Chyba Cię pojebało! Wpadasz tu uwarzasz się za najlepszego na świecie i jeszcze rządasz walki o pas WSWF. W jakim ty świecie żyjesz malutki ćpunku.
- Nie Ćpa....
- Zamknij się jak ze mną rozmawiasz. Chcesz walki o pas to ją dostaniesz. Za tydzień staniesz w ringu ze mną i jeśli wygrasz dostaniesz walkę o pas. Ale walka będzie na moich zasadach. 20 counaut zero dyskwalifikacji wszystkie chwyty dozwolone. A i jeszcze coś, Zawalcze ze swoim partnerem którego wybiore!!!
- Parftnerem? Nie wiedziałem, że ty jesteś jebanym pedałem ale skoro mam walczyć w ringu z pedałami to dobrze. Takie Cioty pokonam zawsze.  Hahaa!!!!!
- Kogu tu nazywasz pedałem?!
Matt podbiega to Punka ale ten go powala na ziemie.


M.C: Bardzo ostro proszę państwa!!!  Ale przed nami walka na którą czekają chyba wszyscy.The Rock vs Kurt Angle. Moim zdan.....
J.L: Nie obchodzi mnie twoje zdanie. Jesteś zerem i twe zdanie jest nic nie warte.
M.C: Moje zdanie jest nic nie warte?
J.L: Tak, zawsze tak było i zawsze tak będzie.
M.C: Wiesz co miarka się przebrała. ( Michael Cole bierze ze stołu laptop i rzuca nim w Jerrego. Trafia go w głowe laptop się rozstrzaskuje. A jerrego zabiera słuzba medyczna.
M.C: Należało się dla tego frajera. ( Cole bierze mikrofon)
M.C: Panie i Panowie proszę powitać mojego najlepszego przyjaciela. Booker T!!!!!
B.T: Hi Michael.
M.C: Witam Booker. Patrze nowy garnitur. Pasuję Ci do twarzy Hahah!!!
B.T: Nie prowokuj mnie Cole.
M.C: Dobra Dobra!!!! Czas obejrzeć kolejną walkę!



Rock bierze mikrofon:
- Więc Angle. Przyznaj kto tu ssie? (Angle sepleni ty... Rock zaczyna go dusić)
- Ja! Ja! Ja SSĘ!!!!
- Haha więc zaspiewajmy wszyscy razem niż The Rock się namyśli! ( Leci muzyka Kurta i The Rock z widownią śpiewa You suck)


Nagle widownią biegnie ośmiu zamaskowanych ludzi z kijami bejsbolowymi. Przeskakują przez barierki i niszczą wszystko i wszystkich. Jeden z nich bierze mikrofon i mówi:


- Od dzisiaj nastał nowy dzień dla historii Wrestlingu! Od dziś w WSWF  i wkrótce na całym świecie my przejmiemy władzę! Jesteśmy Rebelią. Nowym Odrodzeniem!!!! Jesteśmy waszym Zbawieniem. Ty Rock i ty Angle jesteście już przeżytkami teraz nastała Nasza Era, Era Chaosu!!!!  Tacy skurwysyni jak Matt Dragon  i Edge to grupa pedałów, ograniczonych Frajerów. Pieprzących się w Dupe na każdym kroku. Kiedyś tu pracowaliśmy i praca w tej federacji okazała się nam udręką gdyż byliśmy niedoceniani, pomijani, gardzeni na każdym kroku a wiecie dlaczego? Bo sprzeciwiliśmy się podkładaniu dla człowieka bez umiejętności jakim jest The Panter. A wiecie kim jest naprawdę Panter? To....(mikrofony zostają wyłączone) Samozwańczy przywódca krzyczy coś w kierunku kamery poczym podchodzi i rozwala kamerę bejsbolem.  Na arene nagle wbiegaa policja. Grupa ucieka.
Friday Night Fight zostało zdjęte z anteny.

WSWF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nhl-manager.pun.pl www.swintuszek.pun.pl www.darkhunters.pun.pl www.cbmpl.pun.pl www.tozkielce.pun.pl